Stáž v našem Maxíku ….

11.3. 2017

Stáže v ******hotelu Maximilian /pro nás též Maxík“/ probíhají již od května 2013 a od té doby se zde vystřídalo mnoho studentů. Někteří zde po škole zůstali a působí v Bavorsku dodnes. Tentokráte vyjely poprvé na zkušenou Nikola Střihavková a Sára Veselá, studentky Hotelnictví a cestovního ruchu. Vystřídaly svou spolužačku Vendy Tvrdkovou, která zde byla již potřetí a hotel Maximilian se pro ni  stal „druhým domovem“. Studenti jsou ubytovaní v tzv. Wohnparku, kde bydlí všichni zaměstnanci společnosti Hartl Resort. Jedná se o malé dvoupokojové byty. Ubytování a stravu hradí hotel Maximilian. Studenti obdrží nejen kapesné 200 €/měsíc, ale i certifikát, který jistě uplatní ve svém dalším profesním životě.

Více o hotelu na http://www.quellness-golf.com/hotels/hotel-maximilian/

Stáž v našem Maxíku …. Stáž v našem Maxíku …. Stáž v našem Maxíku …. Stáž v našem Maxíku …. Stáž v našem Maxíku …. Stáž v našem Maxíku …. Stáž v našem Maxíku …. Stáž v našem Maxíku …. Stáž v našem Maxíku …. Stáž v našem Maxíku …. Stáž v našem Maxíku …. Stáž v našem Maxíku …. Stáž v našem Maxíku …. Stáž v našem Maxíku …. Stáž v našem Maxíku ….