Baristický kurz

8.5. 2024

Na naší škole proběhl úspěšný baristický kurz pro žáky oboru hotelnictví. Tento kurz přinesl studentům nejenom hlubší porozumění světu kávy, ale také praktické dovednosti, které jim pomohou ve svých budoucích kariérách. Podívejme se blíže, co se během tohoto kurzu událo.

Studenti byli zavedeni do světa kávy prostřednictvím odborné přípravy poskytované zkušenými instruktory. Získali hlubší porozumění procesu pražení kávy, její přípravy a rozmanitosti kávových nápojů.

Během kurzu měli žáci příležitost stát se sami baristy a vyzkoušet si přípravu různých kávových nápojů za asistence zkušených profesionálů. Praktická cvičení zahrnovala přípravu espressa, cappuccina, latte a dalších oblíbených nápojů.

Kurz byl hodnocen jako velký úspěch jak studenty, tak i instruktory. Studenti opustili kurz s novými znalostmi a dovednostmi, které jim pomohou při hledání zaměstnání v hotelnictví a gastronomii.

Baristický kurz