Bonusový program

SLEVA NA ŠKOLNÉ:

• SLEVA NA ŠKOLNÉ - PROSPĚCHOVÁ SLEVA
    Pro nové žáky s průměrem do 1,5 poskytujeme slevu ve výši 50 % (rozhodující je vysvědčení z 9. třídy ZŠ. Od školního roku 2021/2022 poskytujeme také slevu žákům 2. - 4. ročníku s průměrem do 1,5, rovněž ve výši 50 %.
  • SLEVA NA ŠKOLNÉ - SOCIÁLNÍ SLEVA
    Slevu na školném poskytujeme také ze sociálních důvodů. Po předložení potřebných dokumentů Vám může být poskytnuta sleva.
  • SLEVA NA ŠKOLNÉ - MNOŽSTEVNÍ SLEVA
    Pokud již někdo z Vaší rodiny studuje na naší škole a měl by zájem o studium další člen rodiny, i v tomto případě u nás dostanete slevu na školném.

SLEVA NA KURZY:

Naše škola spolupracuje s lektory v různých odvětvích. Proto každoročně pořáda řadu zajímavých kurzů pro naše žáky. Samozřejmě na ně poskytuje slevu a podílí se na jejich spolufinancování. A o jaké kurzy se jedná?

• Gastronomické kurzy
    Pro naší hotelovou školu připravujeme ve spolupráci s odborníky kurzy CARVINGU nebo BARMANSKÉ kurzy.
  • Ekonomické kurzy
    Kurz Účetnictví v Money S3 je dalším oblíbeným kurzem, který nabízí po úspěšném zakončení, možnost získání certifikátu.
  • Sportovní kurzy
    Pro milovníky sportu je tu řada možností. Poskytujeme kurzy jako je například VODÁCKÝ KURZ, CYKLISTICKÝ KURZ, LYŽAŘSKÝ KURZ, který je možno také zakončit certifikátem lyžařského instruktora.

Novinkou od školního roku 2021/2022 jsou TRENÉRSKÉ ZKOUŠKY - různého zaměření - ve spolupráci s jednotlivými sportovními svazy.

Zdarma pro každého žáka:

• MS OFFICE 365
    Každý žák od nás dostane k dispozici placenou licenci na program OFFICE 365, které může používat po dobu studia i pro vlasní potřebu. Má možnost instalace programu až do pěti zařízení.
  • Grafický program ADOBE
    Pracujeme se špičkovým grafickým programem Adobe, který používáme nejenom k výuce, ale každý žák má možnost ho používat i pro vlastní potřebu mimo výuku.
  • WIFI zdarma
    Jsme součástí mezinárodní bezdrátové sítě EDUROAM, ke které má každý žák svůj přístup. Více info v sekci eduroam na našich stránkách.
  • Doučování zdarma
    Každý žák má možnost využít doučování zdarma dle své potřeby. Součástí tohoto bonusu jsou i přípravné kurzy k maturitě, které poskytujeme též zdarma.
  • PLACENÉ STÁŽE
    Zahraniční stáže pro naše žáky oboru Hotelnictví v bavorském hotelu Maximilian.