BONUSOVÝ PROGRAM

bonus

SLEVA NA ŠKOLNÉ

SLEVA NA ŠKOLNÉ - PROSPĚCHOVÁ SLEVA

Pro nové žáky s průměrem do 1,5 poskytujeme slevu ve výši 50 % (rozhodující je vysvědčení z 9. třídy ZŠ. Od školního roku 2021/2022 poskytujeme také slevu žákům 2. - 4. ročníku s průměrem do 1,5 rovněž ve výši 50 %.

SLEVA NA ŠKOLNÉ - SOCIÁLNÍ SLEVA

Slevu na školném poskytujeme také ze sociálních důvodů. Po předložení potřebných dokumentů Vám může být poskytnuta sleva.

SLEVA NA ŠKOLNÉ - MNOŽSTEVNÍ SLEVA

Pokud již někdo z Vaší rodiny studuje na naší škole a měl by zájem o studium další člen rodiny, i v tomto případě u nás dostanete slevu na školném.

people

SLEVA NA KURZY

Naše škola spolupracuje s lektory v různých odvětvích. Proto každoročně pořádá řadu zajímavých kurzů pro naše žáky. Samozřejmě na ně poskytuje slevu a podílí se na jejich spolufinancování. A o jaké kurzy se jedná?

GASTRONOMICKÉ KURZY

Pro naši hotelovou školu připravujeme ve spolupráci s odborníky kurzy CARVINGU nebo BARMANSKÉ kurzy.

EKONOMICKÉ KURZY

Účetnictví v Money S3 je dalším oblíbeným kurzem, který po úspěšném zakončení nabízí možnost získání certifikátu.

SPORTOVNÍ KURZY

Pro milovníky sportu máme řadu zajímavých možností. V rámci studia se zúčastníte vodáckého, cyklistického či lyžařského kurzu, který lze zakončit certifikátem lyžařského instruktora.

Od školního roku 2021/2021 nabízíme nově ve spolupráci s jednotlivými sportovními svazy TRENÉRSKÉ ZKOUŠKY různého zaměření.

wifi

ZDARMA PRO KAŽDÉHO ŽÁKA

MS OFFICE 365

Každý žák od nás dostane k dispozici placenou licenci na program OFFICE 365, které může používat po dobu studia i pro vlastní potřebu. Lze nainstalovat program až do pěti zařízení.

GRAFICKÝ PROGRAM ADOBE

Pracujeme se špičkovým grafickým programem Adobe, který používáme nejenom k výuce, ale každý žák má možnost ho používat i pro vlastní potřebu mimo výuku.

WiFi ZDARMA

Jsme součástí mezinárodní bezdrátové sítě EDUROAM, ke které má každý žák svůj přístup. Více info v sekci eduroam na našich stránkách.

DOUČOVÁNÍ ZDARMA

Každý žák má možnost využít doučování zdarma dle své potřeby. Součástí tohoto bonusu jsou i přípravné kurzy k maturitě, které poskytujeme též zdarma.

PLACENÉ STÁŽE

Zahraniční stáže pro naše žáky oboru Hotelnictví v bavorském hotelu Maximilian.