Nezapomenutelný zážitek na plese Armády ČR na Pražském hradě!

11.3. 2024

O víkendu měli žáci Euroškoly Strakonice jedinečnou příležitost být součástí jednoho z nejprestižnějších společenských událostí roku – plesu Armády České republiky na Pražském hradě. Ale nejen to, měli i tu čest obsluhovat hosty, a jako odměnu za svou práci získali možnost vyfotografovat se s hlavou našeho státu.

Pro žáky z Euroškoly Strakonice to byl nejen pracovní, ale i životní zážitek. Byli svědky toho, jak se na nejvyšší úrovni slaví tradice, kultura a společenské hodnoty. Jejich úkolem bylo zajistit plynulý průběh večera a učinit z něj příjemný kulinářský zážitek pro všechny přítomné hosty.

A poté, co odvedli skvělou práci, měli možnost vyfotografovat se s hlavou státu, pro každého z nich je to zážitek, který si budou pamatovat po celý život. Byla to nejen odměna za jejich úsilí, ale také potvrzení toho, že tvrdá práce a oddanost mohou přinést nejvzácnější zážitky.

Ples Armády ČR na Pražském hradě s účastí žáků Euroškoly Strakonice byl dokonalým spojením elegance, tradice a mladého nadšení. Jejich účast a odměna ve formě fotografie s hlavou státu jsou jasným důkazem toho, že i pro mladé lidi se otevírají dveře k nejvýznamnějším událostem naší země.

Nezapomenutelný zážitek na plese Armády ČR na Pražském hradě!