Lyžařský kurz v Krkonoších

10.3. 2024

V posledních dnech se v Krkonoších konal lyžařský kurz, který byl pro všechny zúčastněné nezapomenutelným dobrodružstvím. Sice se zdálo, že příroda nepřála, jelikož sníh ležel pouze na sjezdovce, ale to nezabrzdilo nadšení a radost účastníků.

I přes nezvyklé podmínky se žáci Euroškoly sešli v horském středisku s jediným cílem: užít si lyžování a poznat krásy zimního hřebene Krkonoš. Ačkoliv během pobytu nepadal žádný další sníh a teploty se pohybovaly nad bodem mrazu, atmosféra na kurzu byla naplněna radostí a nadšením.

Každý den začínal sjezdem na sjezdovce, kde instruktoři pomáhali žákům zdokonalovat své lyžařské dovednosti. Bez ohledu na úroveň zkušeností byl každý pokrok oceněn a povzbuzen. Po dopoledním lyžování následovaly odpolední aktivity, které zahrnovaly procházky po horských stezkách, výlety do okolních vesniček a zastávky u místních památek.

Kromě lyžování si žáci užívali i společné večery plné her, zábavy a povídání. Tato příležitost nejen posilovala jejich přátelství, ale také umožnila sdílet dojmy z celého pobytu.

Na závěr kurzu se žáci rozloučili s Krkonošemi plni vzpomínek a dojmů. I když sníh nebyl všudypřítomný, jejich dobrodružství na sjezdovce bylo naplněno radostí, novými zkušenostmi a nezapomenutelnými momenty strávenými v jedinečné horské krajině.

Tento lyžařský kurz v Krkonoších jednoznačně dokázal, že i když příroda přinese nečekané výzvy, nadšení a odhodlání účastníků mohou proměnit zdánlivě neúplné podmínky na úžasný zážitek plný radosti a vzpomínek.

Lyžařský kurz v Krkonoších