Maturitní vysvědčení předáno

V pátek 8.6. 2018 jsme v obřadní síni MÚ ve Strakonicích předali maturitní vysvědčení studentům denního a dálkového studia.  Přejeme všem hodně štěstí, zdraví a úspěchů. 

Barmanské zkoušky

Již tradicí je na konci května akreditovaný barmanský kurz, který pod taktovkou p. Zdeňka Javorského absolvují studenti prvního ročníku. Kurz je výběrový a probíhá ve školní cvičné restauraci a baru. Po absolvování kurzu a složení závěrečných zkoušek obdrží účastníci základní barmanské osvědčení.

Slavnostní zahájení sezóny v pražském TOP HOTELU

V zahradách pražského TOP HOTELu proběhlo slavnostní zahájení sezóny. Hosté mohli ochutnat výbornou teplou i studenou kuchyni nebo cukrářské dobrůtky. K vidění pak byly nejen luxusní vozy značky Mercedes, ale i skvělé taneční vystoupení. Všechny dámy si navíc z akce odnesly krásnou růži. I tak náročnou akci zvládly naše praktikantky s úsměvem 🙂

Slavnostní raut v KD Metropol v Českých Budějovicích

O tom, že naše hotelová škola je kvalitní, svědčí i zájem z řad veřejnosti o odborné dovednosti  našich studentů. Již podruhé připravili a zorganizovali studenti oboru Hotelnictví a cestovní ruch slavnostní obědový catering pro 120 hostů v KD Metropol v Českých Budějovicích pro firmu VEMA a.s. Podívejte se, jaké speciality naši studenti připravili.

Maturitní zkoušky v plném proudu

Po didaktických testech a písemných pracích z českého a cizího jazyka  probíhají tento týden ústní maturitní zkoušky. Na naše studenty čekají zkoušky z odborných předmětů, z českého a cizího jazyka. Všem přejeme hodně úspěchů.

Chcete u nás studovat denní nebo dálkové studium?

Pro získání více informací o možnostech studia na Euroškole Strakonice nás kontaktujte na emailu školy info@euroskolastrakonice.cz nebo na tel. číslech 723 510 059, 601 360 609 .  

Rozpis ústních maturitních zkoušek pro dálkové studium – 4.6.2018

Ústní maturitní zkoušky pro dálkové studium – rozpis 4.6.2018      

Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2018-2019

Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2018-2019

Praktické maturity v plném proudu

Žáci oborů Hotelnictví – cestovní ruch, Ekonomika – reklamní grafika a studenti dálkového nástavbového studia skládali tento týden praktické maturitní zkoušky. Příští týden absolvují didaktické testy a písemné práce. Maturitní kolotoč ukončí na konci května a na počátku června, kdy skládají své ústní maturitní zkoušky. Přejeme hodně štěstí a mnoho úspěchů. 

Poslední zvonění a hurá k maturitě…

Čtvrťáci si užili své poslední zvonění a následující měsíc je čekají maturitní zkoušky. Přejeme všem hodně úspěchů a štěstí.

  • Fotogalerie
  • Nejnovější články
  • Archiv článků