Viele Grüße aus  Bad Griesbach ...

Viele Grüße aus Bad Griesbach …

je to tu skvělé, moc se mi tu líbí. Všichni se ke mně jako k praktikantovi chovají velice dobře. Minulý týden se zde konal velkolepý golfový turnaj KaiserCup pod záštitou Franze Beckenbauera. Včera jsem měl volno a rozhodl jsem se, že si udělám výlez do Pasova. Výlet byl naprosto úžasný. Navštívil jsem chrám sv. Štěpána, soutok...

Provozní doba kanceláře školy během letních prázdnin od 1. 7. do 31.7.2019

Provoz kanceláře školy je během července každé pondělí a úterý od 9:00 do 14:00 hodin. Návštěva školy mimo uvedené termíny je možná pouze po telefonické domluvě.

Barmanské zkoušky

Barmanské zkoušky

Již tradicí jev květnu akreditovaný barmanský kurz, který pod taktovkou p. Zdeňka Javorského absolvují studenti prvního ročníku. Kurz je výběrový a probíhá ve školní cvičné restauraci a baru. Po absolvování kurzu a složení závěrečných zkoušek obdrží účastníci základní barmanské osvědčení.

Rozpis ústních maturitních zkoušek - dálkové studium

Rozpis ústních maturitních zkoušek – dálkové studium

V pondělí 3.6.2019 začínají ústní maturitní zkoušky dálkového studia. Všem maturantům přejeme hodně úspěchů a štěstí při volbě otázky …

Trošku jiný tělocvik ...

Trošku jiný tělocvik …

 V úterý 21.5. vyrazila 1.D v rámci projektového dne na horolezeckou stěnu do LEZETOPu v Písku a dopoledne si opravdu užili.   Fotky hovoří za vše….

Slavnostní obědový raut v KD Metropol v Českých Budějovicích

Slavnostní obědový raut v KD Metropol v Českých Budějovicích

Již potřetí připravili a zorganizovali studenti oboru Hotelnictví a cestovní ruch slavnostní obědový catering pro 120 hostů v KD Metropol v Českých Budějovicích. Akce se konala v rámci školení firmy VEMA a.s. a nás velmi těší, že jsme byli opět osloveni, abychom připravili tento slavnostní raut. Všichni přítomní ocenili nejen kvalitu připravených pokrmů, ale i profesionalitu  a odborné...

Chcete studovat na naší škole?

Informujte se o možnostech studia na naší škole v denním i dálkovém studiu na tel. číslech 723 510 059, 601 360 609 nebo na emailu info@euroskolastrakonice.cz

Vzdělávejte se online - posílejte přihlášky do dálkového studia!

Vzdělávejte se online – posílejte přihlášky do dálkového studia!

2letá maturitní nástavba pro všechny, kteří si potřebují dodělat maturitní vzdělání nebo jen chtějí získat nové znalosti a dovednosti. Obor se studuje dálkově, takže jej bez problémů zvládnete i při práci.  Od 1.9. 2019 měníme dálkové nástavbové studium na kombinovanou formu vzdělávání!  Kombinace prezenční výuky s e-learningem !!!  Pošlete přihlášku a studujte online!

Na jarním Gastrofestu jsme prezentovali bavorskou kuchyni ...

Na jarním Gastrofestu jsme prezentovali bavorskou kuchyni …

Tradičně  se studenti oboru Hotelnictví a cestovní ruch zúčastnili jarního Gastrofestu  v Českých Budějovicích. I tentokráte se zaměřili na bavorskou kuchyni. Návštěvníci mohli v našem stánku ochutnat typické vepřové koleno s bavorským bramborovým salátem a k pití kvasnicové pivo Aldersbacher Kloster Weisse.

2. kolo přijímacího řízení

Ředitel Euroškoly Strakonice vypisuje 2. kolo přijímacího řízení do denního i dálkového studia. Informace ke 2. kolu přijímacího řízení pro dálkové i denní studium najdete v sekci  UCHAZEČI → PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ. Kontaktovat nás také můžete na emailu školy info@euroskolastrakonice.cz nebo na tel. číslech 723 510 059, 601 360 609 .