Barmanské zkoušky

Barmanské zkoušky

Již tradicí jev květnu akreditovaný barmanský kurz, který pod taktovkou p. Zdeňka Javorského absolvují studenti prvního ročníku. Kurz je výběrový a probíhá ve školní cvičné restauraci a baru. Po absolvování kurzu a složení závěrečných zkoušek obdrží účastníci základní barmanské osvědčení.

Rozpis ústních maturitních zkoušek - dálkové studium

Rozpis ústních maturitních zkoušek – dálkové studium

V pondělí 3.6.2019 začínají ústní maturitní zkoušky dálkového studia. Všem maturantům přejeme hodně úspěchů a štěstí při volbě otázky …

Trošku jiný tělocvik ...

Trošku jiný tělocvik …

 V úterý 21.5. vyrazila 1.D v rámci projektového dne na horolezeckou stěnu do LEZETOPu v Písku a dopoledne si opravdu užili.   Fotky hovoří za vše….

Slavnostní obědový raut v KD Metropol v Českých Budějovicích

Slavnostní obědový raut v KD Metropol v Českých Budějovicích

Již potřetí připravili a zorganizovali studenti oboru Hotelnictví a cestovní ruch slavnostní obědový catering pro 120 hostů v KD Metropol v Českých Budějovicích. Akce se konala v rámci školení firmy VEMA a.s. a nás velmi těší, že jsme byli opět osloveni, abychom připravili tento slavnostní raut. Všichni přítomní ocenili nejen kvalitu připravených pokrmů, ale i profesionalitu  a odborné...

Chcete studovat na naší škole?

Informujte se o možnostech studia na naší škole v denním i dálkovém studiu na tel. číslech 723 510 059, 601 360 609 nebo na emailu info@euroskolastrakonice.cz

Vzdělávejte se online - posílejte přihlášky do dálkového studia!

Vzdělávejte se online – posílejte přihlášky do dálkového studia!

2letá maturitní nástavba pro všechny, kteří si potřebují dodělat maturitní vzdělání nebo jen chtějí získat nové znalosti a dovednosti. Obor se studuje dálkově, takže jej bez problémů zvládnete i při práci.  Od 1.9. 2019 měníme dálkové nástavbové studium na kombinovanou formu vzdělávání!  Kombinace prezenční výuky s e-learningem !!!  Pošlete přihlášku a studujte online!

Na jarním Gastrofestu jsme prezentovali bavorskou kuchyni ...

Na jarním Gastrofestu jsme prezentovali bavorskou kuchyni …

Tradičně  se studenti oboru Hotelnictví a cestovní ruch zúčastnili jarního Gastrofestu  v Českých Budějovicích. I tentokráte se zaměřili na bavorskou kuchyni. Návštěvníci mohli v našem stánku ochutnat typické vepřové koleno s bavorským bramborovým salátem a k pití kvasnicové pivo Aldersbacher Kloster Weisse.

2. kolo přijímacího řízení

Ředitel Euroškoly Strakonice vypisuje 2. kolo přijímacího řízení do denního i dálkového studia. Informace ke 2. kolu přijímacího řízení pro dálkové i denní studium najdete v sekci  UCHAZEČI → PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ. Kontaktovat nás také můžete na emailu školy info@euroskolastrakonice.cz nebo na tel. číslech 723 510 059, 601 360 609 .

Praktické maturity

Praktické maturity

Studenti oboru Hotelnictví – cestovní ruch a studenti dálkového nástavbového studia skládali minulý týden praktické maturitní zkoušky. Tento týden absolvují didaktické testy a písemné práce. Maturitní kolotoč ukončí na konci května a na počátku června, kdy skládají své ústní maturitní zkoušky. Přejeme hodně štěstí a mnoho úspěchů. 

Výsledky přijímacího řízení - seznam přijatých studentů

Výsledky přijímacího řízení – seznam přijatých studentů