Jan Koller na Euroškole

6.5. 2023

Na Euroškole Strakonice proběhla v úterý 2. května beseda s fotbalovým internacionálem Janem Kollerem. Beseda se konala v rámci cyklu Cesty k úspěchu, které jsou organizovány zaměřením Management sportu vždy 1x za pololetí. Cílem cyklu je seznámit žáky během besedy s tím, co přivedlo úspěšné sportovce až na vrchol jejich kariéry, kolik dřiny, úsilí a odříkání je za tím schováno. Hosty minulých besed byli Kateřina Neumannová a MVDr. Miroslav Vondřička s Alenou Jeništovou.

Hosta přivítal ředitel školy Milan Vierer i další členové vedení školy. Moderátorem besedy byl garant zaměření Management sportu Radek Sosna. Učebna restaurace Euroškoly byla naplněná žáky školy maximálně. Na pozvání si besedu s Janem Kollerem nenechali ujít ani žáci ZŠ F. L. Čelakovského. Celá beseda probíhala ve velmi příjemné atmosféře. Jan Koller vyprávěl o jednotlivých milnících své fotbalové kariéry a trpělivě odpovídal i na zvídavé otázky žáků. Na závěr proběhlo společné focení a rozdávání podepsaných fotografií. Jen víc tak příjemných a trpělivých hostů.