Pochvala

7.11. 2019

Vždycky se snažíme dělat svou práci nejlépe jak to jen umíme. Samozřejmě ne vždy se nám vše povede na sto procent, vždyť se naši žáci pořád ještě učí. O to větší radost nám udělá, když nás někdo pochválí.

A ohlasy od spokojených zákazníků jsou k nezaplacení. Dovolte mi citovat alespoň jeden z nedávné akce

Vážený pane řediteli,

Minulý čtvrtek jsem se s kolegyní zúčastnil za naši firmu setkání organizovaném JHK v Rytířském sále strakonického hradu a následného rautu, který zajišťovala vaše škola.

Rádi bychom Vám, pedagogům a studentům vaší školy vyjádřil touto cestou uznání za skvěle odvedenou práci. Připravené občerstvení bylo jak po chuťové  tak i po  vizuální  stránce perfektní a stejně tak studenti odváděli svoji práci výtečně. Je fajn vidět mladé dělat svoji práci  se zaujetím  a je jistě nelehké je k tomu motivovat.  Moc se nám to líbilo. Děkujeme.

Za žáky i pedagogy velice děkuji. Slova chvály vždycky potěší a víme, že to co děláme má opravdu smysl.