„Ochutnávka“ z maturit

31.5. 2021

Od zítra nás čekají ústní maturity, vlastně naše studenty. Poslední část, kterou musí naši maturanti zdolat, aby dosáhli kýženého cíle. Maturita je snad jejich nejčastěji používané slovo. Připravují se, dohánějí, co za čtyři roky zanedbali, opakují si probranou látku, konzultují mezi sebou daná témata a mnohdy propadají panice a beznaději. Ale to vše k maturitě patří. Od zítra jim zase budeme držet palce, aby s lehkostí prošli poslední částí té „zkoušky z dospělosti“.

"Ochutnávka" z maturit

 

A protože už praktickou část mají za sebou, máme pro Vám malou ochutnávku.  No posuďte sami, jak jim to šlo.

"Ochutnávka" z maturit"Ochutnávka" z maturit"Ochutnávka" z maturit"Ochutnávka" z maturit"Ochutnávka" z maturit"Ochutnávka" z maturit"Ochutnávka" z maturit"Ochutnávka" z maturit"Ochutnávka" z maturit

"Ochutnávka" z maturit

  • Nejnovější články
  • Archiv článků