Mezigenerační spolupráce s naší školou funguje

25.11. 2023

Pro letošní rok již naposled. Řeč je o Sportovní lize seniorů, která je díky dnešnímu dopolednímu programu již minulostí. ČUS Strakonice za podpory města Strakonice a ČUS Jihočeského kraje několikrát do roka pořádá tento podnik pro dříve narozené. Jejich odhodlání sportovat je doslova nakažlivé. Cílem ani tak není vyhrát, ale zúčastnit se, setkat se s kamarády a popovídat si. Když k tomu přibude nějaký ten sportovní úspěch, je to třešnička na pomyslném dortu.

Klání zahájil starosta Břetislav Hrdlička. Za ČUS se her účastnil krajský manažer Zdeněk Krátký. Ceny pro soutěžící věnoval Pivovar Strakonice 1649 a ředitel Dušan Krankus se osobně předával ceny výhercům.

Poděkování míří i studentům z Euroškoly Strakonice, kteří se postarali o organizační zajištění jednotlivých disciplín.