Interaktivní dny v Euroškole

17.12. 2019

Minulý týden u nás proběhl jeden z mnoha interaktivních dnů, které pořádáme v rámci projektu „Takhle si tu žijeme“. Při návštěvě těchto dnů, mají žáci možnost zapojit se do výuky a poznat, co vše umíme. V jazykové učebně si vyzkoušejí multimediální výuku cizího jazyka, v počítačové učebně je čeká výroba vlastního přání nebo vizitky a ukázka sublimačního tisku. Nakonec jako bonus navštíví naší kuchyni a bar, kde uvidí nejenom ukázky různých technik, ale i ochutnají něco dobrého jak k jídlu tak k pití.

Tento týden máme naplánované další interaktivní dny a v novém roce budeme pokračovat. Pokud byste chtěli prožít s námi také nějaký den, neváhejte se přihlásit. Podrobnosti najdete v letáku, který již brzy bude na našich stránkách, facebooku i instagramu.

Interaktivní dny v Euroškole
Interaktivní dny v Euroškole
Interaktivní dny v Euroškole
Interaktivní dny v Euroškole
  • Nejnovější články
  • Archiv článků