4. Reprezentační ples prezidenta České republiky

Již podruhé měli studenti oboru Hotelnictví a cestovní ruch  možnost účastnit se charitativního plesu prezidenta České republiky. Do reprezentativních prostor Pražského hradu jsme zavítali v tomto školním roce již potřetí, tentokráte při příležitosti 4. Reprezentačního plesu prezidenta České republiky,  jehož výtěžek poputuje do nadačních fondů. Ke spolupráci na tuto slavnostní událost nás pozval TOP HOTEL Praha, Art Hotel & Congress Center. Společně se svými kolegy z Euroškoly Česká Lípa se naši studenti při banketu starali o spokojenost pozvaných hostů.

 Všem studentům děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

4. Reprezentační ples prezidenta České republiky
4. Reprezentační ples prezidenta České republiky
4. Reprezentační ples prezidenta České republiky
4. Reprezentační ples prezidenta České republiky
4. Reprezentační ples prezidenta České republiky
4. Reprezentační ples prezidenta České republiky
4. Reprezentační ples prezidenta České republiky
4. Reprezentační ples prezidenta České republiky
4. Reprezentační ples prezidenta České republiky
4. Reprezentační ples prezidenta České republiky
4. Reprezentační ples prezidenta České republiky
4. Reprezentační ples prezidenta České republiky
4. Reprezentační ples prezidenta České republiky

více foto na našem facebooku

  • Fotogalerie
  • Nejnovější články
  • Archiv článků