PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

KOMBINOVANÉ STUDIUM UKONČENÉ MATURITNÍ ZKOUŠKOU

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ 1. A 2. KOLO – PODMÍNKY PŘIJETÍ

• VYUČENÍ V TŘÍLETÉM UČEBNÍM OBORU, KTERÉ JE UKONČENO VÝUČNÍM LISTEM,
  • doložení ověřené kopie výučního listu a vysvědčení o závěrečné zkoušce (pokud bylo k výučnímu listu vydáno),
  • PODÁNÍ PŘIHLÁŠKY KE STUDIU,
  • VYKONÁNÍ JEDNOTNÉ PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY Z CJL A MAT (CERMAT) - (PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY SE KONAJÍ POUZE V RÁMCI PRVNÍHO A DRUHÉHO KOLA.
  • UZAVŘENÍ SMLOUVY O STUDIU.
information

KRITÉRIA PRO PŘIJETÍ

školní rok 2024/2025
google-docs

TERMÍN  PODÁNÍ PŘIHLÁŠKY

20. února 2024
students

KAPACITA

30 uchazečů

NEJČAŠTĚJŠÍ DOTAZY

KONAJÍ SE PŘÍJÍMACÍ ZKOUŠKY?

ANO, ale POUZE v rámci 1. a 2. kola, pokud přihlášku podáte do 20. 2. 2024. Po ukončení 1. a 2. kola přijímacího řízení bude vypsáno 3. kolo BEZ přijímacích zkoušek. Uchazeči budou přijímáni do naplnění kapacity.

BUDU MUSET KONAT STÁTNÍ MATURITU?

ANO. Státní maturita zahrnuje zkoušku z českého jazyka a volitelně z cizího jazyka nebo matematiky. Doporučujeme vstupní znalost cizího jazyka na úrovni A2! Kromě toho škola stanovuje takzvanou profilovou část maturity z odborných předmětů: ekonomika a účetnictví.

JAKÉ PODMÍNKY MUSÍM SPLNIT PRO PŘIJETÍ?

• vyučení ve tříletém učebním oboru, ukončené výučním listem,
  • podání přihlášky, doložení kopie výučního listu a vysvědčení o závěrečné zkoušce (pokud bylo k výučnímu listu vydáno),
  • test vstupních znalostí z cizího jazyka,
  • podepsání smlouvy o studiu.

JAK DLOUHO STUDIUM TRVÁ?

Kombinované nástavbové studium trvá dva roky. Je určeno pro zájemce, kteří mají výuční list a chtějí si rozšířit a doplnit vzdělání.

JAKÉ JE ŠKOLNÉ?

Školné činí 13500 Kč/kalendářní rok, výši školného je možné rozložit do jednotlivých měsíců. V případě, že školu navštěvují sourozenci, manželé, registrovaní partneři, rodiče a děti, mají nárok na slevu školného ve výši 20 % po dobu souběhu studia.

KOLIK ČASU MUSÍM STUDIU VĚNOVAT?

Konzultace probíhají každé úterý od 13:05 do 18:00 hodin. Předpokládá se však, že se studiu budete věnovat také samostatně ve svém volnu v rámci e-learningu.

DOBRÁ RADA NA ZÁVĚR

V dnešní nepřehledné době se nedá vyloučit dodatečná změna, tak si před podáním přihlášky ověřte na webu naší školy, zda nedošlo k nějakým změnám. Pokud vyplníte formulář pro zájemce o studium budeme Vás pravidelně informovat o aktuálním dění ve škole.