Začátek školního roku 2024/2025

29.8. 2024

Vážení žáci, rodiče a studenti,

nový školní rok 2024/2025 začne v pondělí 2. září 2024. Výuka bude zahájena v 8:00, kdy se žáci všech ročníků sejdou ve svých kmenových třídách. Rozpis tříd je vyvěšen v přízemí školy. Po úvodním setkání s třídními učiteli budou žákům předány rozvrhy hodin a další důležité informace týkající se organizace školního roku.

Dálkové studium

Pro studenty dálkového studia začne školní rok v úterý 10. září 2024 ve 13:00. Studenti se sejdou ve svých kmenových třídách, kde obdrží rozvrhy a potřebné materiály pro nadcházející školní rok.

Těšíme se na všechny studenty, kteří se po letních prázdninách vrací do školních lavic. Prosíme, abyste dorazili včas, abychom mohli společně zahájit další rok plný vzdělávání, nových výzev a příležitostí.

Přejeme Vám úspěšný a inspirativní start do nového školního roku!

Rozvrhy jednotlivých tříd pro školní rok 2024/2025

• změny v rozvrhu jsou vyhrazeny
  • rozvrh dálkového studia bude k náhledu v bakaláři vždy týden před výukou