Vrátili jsme se do reprezentativních prostor Pražského hradu

Po úspěšném vystoupení studentů hotelnictví a cestovního ruchu na charitativním plesu prezidenta České republiky jsme se měli opět možnost vrátit do reprezentativních prostor Pražského hradu. Tentokráte při příležitosti 6. výročí mandátu prezidenta České republiky. Do Španělského sálu Pražského hradu bylo pozváno přes 1000 hostů, hlavní hvězdou večera byla francouzská šansoniérka Mireille Mathieuová. Samotná akce probíhala ještě v Rudolfově galerii, v Rothmayerově sále, v Široké a Klínové chodbě.

Vrátili jsme se do reprezentativních prostor Pražského hradu
Vrátili jsme se do reprezentativních prostor Pražského hradu
Vrátili jsme se do reprezentativních prostor Pražského hradu
Vrátili jsme se do reprezentativních prostor Pražského hradu
Vrátili jsme se do reprezentativních prostor Pražského hradu