Viele Grüße aus Bad Griesbach …

je to tu skvělé, moc se mi tu líbí. Všichni se ke mně jako k praktikantovi chovají velice dobře. Minulý týden se zde konal velkolepý golfový turnaj KaiserCup pod záštitou Franze Beckenbauera.

Včera jsem měl volno a rozhodl jsem se, že si udělám výlez do Pasova. Výlet byl naprosto úžasný. Navštívil jsem chrám sv. Štěpána, soutok řek Donau a Inn a samozřejmě nechybělo obchodní centrum. Počasí vyšlo skvěle. Příští týden, až budu mít opět volno, vydám se opět do chrámu sv. Štěpána, kde se koná varhanní koncert. Také mám v plánu navštívit místní hrad.

Zdraví Štěpán

Viele Grüße aus  Bad Griesbach ...
Viele Grüße aus  Bad Griesbach ...
Viele Grüße aus  Bad Griesbach ...
Viele Grüße aus  Bad Griesbach ...
Viele Grüße aus  Bad Griesbach ...
Viele Grüße aus  Bad Griesbach ...