Vánoční večírek naší fiktivní firmy

Dne 13. 12.2018 měla naše fiktivní firma Strakonomka vánoční večírek, tak jako každá jiná firma. Tento večírek jsme také rozhodně udělali proto, abychom se mohli sejít s naší bývalou třídní učitelkou paní Valentovou a také abychom vyhnali negativní náladu a trochu se navzájem sblížili. Vánoční večírek naší fiktivní firmyVytvořili jsme si poklidnou vánoční atmosféru, v pozadí nám hrály vánoční koledy a nechyběl nám ani krásně ozdobený vánoční stromeček. V 17:00 jsme začali naší cvičnou restauraci zdobit a stoly připravovat na večeři, která se konala v 18:00, kdy už všichni pozvaní hosté seděli u stolu. K večeři jsme si připravili kuřecí nudličky na kari s rýží.

Vánoční večírek se nám vydařil a jménem naší fiktivní firmy Strakonomky přejeme příjemné prožití vánočních svátků, mnoho překvapení, hezkých setkání a v Novém roce štěstí, zdraví a mnoho osobních a pracovních úspěchů!