„Václavský autosalon“ se opět vydařil …

1.10. 2019

O víkendu 28.9.-29.9. 2019 se opět konal tradiční Václavský autosalon. Tuto výstavu aut již 24 let pořádají studenti ekonomického zaměření v rámci fiktivní firmy. V areálu před zimním stadionem byly vystaveny nejnovější modely světových značek, jako je Škoda, Volkswagen, Kia, Hyundai, Citroen, Renault, Peugeot, Fiat, Lada, Dacia a Toyota. Občerstvení po celou dobu výstavy zajišťovali studenti hotelnictví a cestovní ruch.

"Václavský autosalon" se opět vydařil ...
"Václavský autosalon" se opět vydařil ...
"Václavský autosalon" se opět vydařil ...
"Václavský autosalon" se opět vydařil ...
"Václavský autosalon" se opět vydařil ...
"Václavský autosalon" se opět vydařil ...
"Václavský autosalon" se opět vydařil ...
"Václavský autosalon" se opět vydařil ...
"Václavský autosalon" se opět vydařil ...
"Václavský autosalon" se opět vydařil ...
  • Fotogalerie
  • Nejnovější články
  • Archiv článků