Turnaj středních škol ve futsalu

11.11. 2022

Turnaj se konal v dopoledních hodinách a zúčastnila se ho 3 družstva. Všichni vybraní žáci se aktivně zapojili, zápasy se hrály vždy na 2 x 15 minut hrubého času. V prvním zápase jsme doplatili na menší rozehranost a podlehli družstvu SPŠ Strakonice 1:5 po poločase 0:2. Náš jediný gól střelil Max Stöger.
Ve druhém zápase jsme nastoupili proti týmu SPŠ Volyně. Již od začátku zápasu jsme hráli mnohem aktivněji a během prvního poločasu jsme se dostali do rychlého vedení 5:0 po několika velmi hezkých a pohledných kombinacích v útoku. Byla škoda, že jsme poté lehce polevili v aktivitě a nechali soupeře vstřelit 2 góly. Přesto poločasové skóre 6:2 v náš prospěch vyznívalo velmi nadějně. Ve druhém poločase jsme soupeři dovolili dát ještě dva góly po našich chybách v obraně. Přesto konečný výsledek 6:4 znamenal naše vítězství a postup z druhého místa do další fáze soutěže, kde poměříme síly s vítězným družstvem SPŠ Strakonice a dvěma nejlepšími týmy z okresu Písek. O góly se ve drzhém zápase podělili Jan Koubek (4) a Max Stöger (2). V brance nás opět jistými zákroky podržel Matěj Halama, který byl také kapitánem celého týmu. Poděkování a pochvalu zaslouží všichni hráči, kteří se na hřišti vystřídali!