Termín přijímacích zkoušek odložen na květen

17.3. 2021

Na základě rozhodnutí MŠMT byl termín přijímacích zkoušek odložen na začátek května. Přijímací řízení na Euroškole Strakonice se na základě tohoto rozhodnutí uskuteční 5. května 2021, náhradní termín je stanoven na 7. května 2021. Všem uchazečům, kteří podali přihlášku ke vzdělávání na Euroškolu Strakonice, bude 14 dní před zahájením zkoušky odeslána pozvánka se všemi informacemi, které se budou týkat přijímacího řízení. Kritéria přijímacího řízení se nemění.

Zároveň plánujeme uspořádat cvičné přijímací zkoušky z anglického jazyka v polovině dubna. O přesném termínu a způsobu provedení budou uchazeči informováni na začátku dubna. Cvičné přijímací zkoušky jsou dobrovolné.

Termín přijímacích zkoušek odložen na květen

 

  • Nejnovější články
  • Archiv článků