Sportovní Den Seniorů: Spojení Generací

23.2. 2024

Byl to den plný radosti, pohybu a především – společného propojení dvou generací. Sportovní Den Seniorů se stal nejen příležitostí k fyzické aktivitě, ale také k vytvoření silných vazeb mezi mladými a staršími.

Naši žáci přivítali naše drahé seniory s otevřenými náručemi a okamžitě je vtáhli do programu plného různých sportovních aktivit.

Sportovní Den Seniorů byl nejen zábavnou událostí, ale také důležitým krokem směrem k většímu porozumění a vzájemnému respektu mezi generacemi. Ukázal nám, že věk není překážkou, ale spíše příležitostí k tomu, abychom se navzájem inspirovali a podpořili. Jsme vděční, že jsme mohli být součástí tohoto úžasného dne plného radosti, pohybu a přátelství.

Za Euroškolu Strakonice děkujeme všem našim seniorským účastníkům za jejich energii a účast a našim žákům za jejich trpělivost a laskavost. Těšíme se na další setkání a další společné aktivity, které nám pomohou spojit naše komunity a vytvořit silnější a přátelštější společnost pro všechny.

Sportovní Den Seniorů: Spojení Generací