Předávání plaket prof. MUDr. Jana Jánského

25.11. 2021

Dárci krve, kteří darovali krev bez nároku na příspěvek již 10x, 20x nebo 40x, jsou oceňováni plaketou prof. MUDr. Jana Jánského, ti, kdo darovali krev již 80x, pak Zlatým křížem 3. třídy. Toto oceňování provádí Český červený kříž Strakonice.

V letošním roce bylo pro dárce krve připraveno slavnostní předávání stříbrných a zlatých plaket na 11. listopadu na Strakonickém hradě.

V rekordním čase se nám povedl připravit raut k této příležitosti, jelikož jsme byli osloveni na poslední chvíli. Nicméně se opět projevilo, že na naše žáka je spoleh. Pod vedením pana učitele se vše povedlo. Pan ředitel ČČK ve Strakonicích byl s naší prací velmi spokojen. Naši žáci odvedli opět super práci a my jsme rádi, že můžeme spolupracovat na takto záslužně činnosti, jako je dárcovství krve a ocenění dárců.

Předávání plaket prof. MUDr. Jana Jánského