Spolupráce s Oblastní hospodářskou komorou Strakonice

5.10. 2018

Oblastní hospodářská komora Strakonice dlouhodobě spolupracuje s Euroškolou Strakonice s.r.o.

S touto školou máme jen dobré zkušenosti. Do vzájemné spolupráce spadá pořádání různých společenských akcí, podnikatelských setkání, zasedání.

Budova školy nám dokáže poskytnout prostory pro konání seminářů a školení. Žáci spolu se zaměstnanci školy ochotně a excelentně zajišťují celý průběh akcí. Škola se snaží dělat maximum pro své žáky a ti získají během studia velké množství praktických zkušeností. Zejména díky akcím, které se školou navštíví.

Tímto chceme vyjádřit podporu vedení školy, která reprezentuje Strakonicko nejen za hranicemi našeho regionu, ale i v zahraničí.

Tuto podporu má vedení školy i v celé Oblastní radě hospodářské komory Strakonice, ve které jsou zástupci firem a podnikatelů.

Oblastní rada hospodářské komory a ředitelka Oblastní hospodářské komory Strakonice