Okresní kolo futsalové ligy

16.12. 2021

Středoškolská futsalová liga

okresní kolo

2. kolo – úterý 7. 12. 2021

oblouková hala Strakonice

okresy Strakonice, Písek

2. kolo Středoškolské futsalové ligy rozehrál tým Euroškoly Strakonice SOŠ a SOU Písek. Po poločase 0:1 jsme ve druhém poločase vrhli síly do útoku, soupeř však trestal chyby v naší obraně. Náš jediný gól zaznamenal Gustav Čibera. Konečný výsledek 1:4 znamenal, že pokud jsme chtěli pomýšlet na postup do dalšího kola (postupovaly dva nejlepší týmy), museli jsme ve druhém zápase zabodovat. To se podařilo, v souboji proti SRŠ a VOŠ VHE jsme dokázali po bezgólovém poločase vstřelit dva góly (Gustav Čibera, Tomáš Vlček) a soupeř již dokázal jen těsně před koncem snížit na konečných 2:1. V posledním našem zápase na turnaji jsme tak hráli o konečné druhé místo (a tudíž postupující) s družstvem Gymnázia Milevsko. Bohužel tento psychický tlak jsme neunesli a chybami v obraně jsme soupeře nechali jít do dvougólového náskoku. Podařilo se nám ještě snížit na 1:2 (Tomáš Vlček), avšak soupeř ještě do přestávky přidal třetí gól. Pokyny o pauze tak zněly jasně – více útočit a tlačit se na branku soupeře. Podařilo se nám i vypracovat několik gólových šancí, míč však skončil dvakrát na tyči a v ostatních případech výborně zakročil gólman soupeře. V závěru zápasu jsme tak ještě jednou inkasovali a tak bylo družstvo po prohře 1:4 smutné. Postup byl tak blízko. Nezbývá než věřit, že letos nasbírané zkušenosti využijeme v nějakém z dalších turnajů. Odnášíme si alespoň třetí místo – bronz.

Všichni hráči bez výjimky zaslouží pochvalu za nezměrnou bojovnost a snahu a výbornou reprezentaci naší školy!!! Už postup z 1. kola byl nad očekávání a ani ve 2. kole jsme žádnou ostudu neudělali. Naopak se o naší škole mluvilo jako o velkém a příjemném překvapení. Nezbývá než dál na sobě pracovat a zlepšovat se a další výsledky určitě přijdou!

Okresní kolo futsalové ligy
Okresní kolo futsalové ligy
Okresní kolo futsalové ligy
Okresní kolo futsalové ligy
Okresní kolo futsalové ligy
Okresní kolo futsalové ligy
Okresní kolo futsalové ligy
  • Nejnovější články
  • Archiv článků