Naše nová kuchyně

25.9. 2020

Během prázdnin jsme nezaháleli a rozhodli jsme se zmodernizovat kuchyň pro naše žáky. Jelikož víme, že moderní gastronomie potřebuje moderní vybavení renovovali jsme naší kuchyň do moderního stylu. Uprostřed kuchyně vznikl moderní ostrůvek, ve kterém jsou vestavné spotřebiče a dostatečně velká pracovní i úložná plocha.

Nové spotřebiče mají spoustu funkcí, které rádi využijeme při našem vaření. Protože často připravujeme jídlo na různé společenské akce, jsme rádi, že můžeme našim žákům ulehčit práci a jejich výrobky budou ještě lepší než do teď.

A jak jinak pokřtít novou kuchyň než výrobou něčeho dobrého na zub? No posuďte sami, nevypadá to luxusně???!!!

Naše nová kuchyně
Naše nová kuchyně
Naše nová kuchyně
Naše nová kuchyně
Naše nová kuchyně
Naše nová kuchyně
Naše nová kuchyně
Naše nová kuchyně
Naše nová kuchyně
  • Nejnovější články
  • Archiv článků