Na festivalu české kultury v Moskvě

Váďa Fialek vyrazil v posledních dnech prázdnin za účasti zřizovatele Euroškol v ČR Mgr. Radima Jendřejase na festival české kultury, který se konal v daleké Moskvě. Jak vypadal první den? „Let byl pohodový,
ubytování i atmosféra byla parádní.”

Druhý den v Moskvě byl opět nabitý. Proběhlo uvítání v Českém domě a večer následoval banket na ambasádě za účasti velvyslance ČR. O kulturní program se postaral folklórní soubor Rosénka, se kterým vystupuje pohádkový „Šťastný smolař“ Filip Cíl.

Třetí den čekala naši delegaci první prezentace na festivalu Open Air Moskva, kam přišlo 50 tisíc návštěvníků. 

Po čtyřech dnech se Vláďa vrátil zpět do ČR a určitě bude na pobyt v Moskvě vzpomínat.

Na festivalu české kultury v Moskvě
Na festivalu české kultury v Moskvě
Na festivalu české kultury v Moskvě
Na festivalu české kultury v Moskvě
  • Fotogalerie
  • Nejnovější články
  • Archiv článků