Maturitní ples

16.2. 2024

Maturitní ples je jednou z nejvýznamnějších událostí v životě středoškolského studenta. Je to příležitost, kdy se studenti a učitelé setkávají v mimoškolním prostředí a oslavují dokončení jejich středoškolského vzdělání. Většinou se jedná o velkolepou událost s tancem, zábavnými programy atd. Ani u nás to není jinak.

O maturitním plese na Euroškole ve Strakonicích se mluví s oblibou. Tato událost je významným zážitkem pro každého studenta i pedagoga. Studenti se na tento večer připravují měsíce dopředu, vybírají si vhodné oblečení a dolaďují detaily, které udělají z jejich promenády opravdu nezapomenutelný zážitek. Jedná se tak o nesmazatelnou vzpomínku a záruku toho, že se do historie školy zapsali na věčné časy.

Maturitní ples na Euroškole ve Strakonicích je událostí, která propojuje tradici s moderním stylem a oslavuje přípravu studentů na odchod do nové fáze jejich života.

Maturitní ples byla opět povedená událost, kterou jsme si všichni společně užili. A nám už jen zbývá popřát studentům mnoho úspěchů u maturitní zkoušky.

Maturitní ples