Informace pro studenty dálkového studia

2.9. 2021

Dálkové studium začíná v úterý 7.9. 2021 ve 13,00 hod., jednotlivé konzultace /rozvrh/ budou zveřejněny v nejbližších dnech. Studenti prvního ročníku, kteří nemají podepsanou smlouvu, se dostaví z organizačních důvodů již ve 12,00 hod.

Vzhledem k povinnému preventivnímu screeningovému testování doporučujeme příchod mezi 12,15-13,00 hod.

Kdo nemusí být testován:

Testovat se nemusí osoby s ukončeným očkováním, s potvrzením o prodělané nemoci (180 dní) nebo s prokázaným negativním výsledkem testu z odběrových míst (7dní PCR/ 72hod. AG).

Důležité: Testování ve školách je jen pro bezpříznakové osoby. Pokud se někdo necítí dobře, nebo má dokonce příznaky onemocnění COVID-19, měl by bez váhání zůstat doma, případně se obrátit na svého lékaře.

Na všechny se již moc těšíme a přejeme mnoho úspěchů ve studiu.