Euroškola Strakonice získala ocenění Významná společnost roku 2023 od Jihočeské hospodářské komory

26.11. 2023

Euroškola Strakonice, střední odborná škola s. r. o., se stala laureátem prestižního ocenění Významná společnost roku 2023, které uděluje Jihočeská hospodářská komora (Jhk) každoročně nejlepším podnikům a organizacím v regionu. Ocenění bylo předáno na slavnostním fóru podnikatelů ve Strakonicích dne 24. listopadu 2023. Ocenění je pro nás velkou ctí a motivací do další práce. Chceme poděkovat všem našim studentům, pedagogům, zaměstnancům, a partnerům, kteří se podílejí na úspěchu naší školy. Toto ocenění je pro nás závazkem k dalšímu rozvoji a zlepšování našich služeb a práce.

Ocenění Společnost roku 2023 je nejvyšším oceněním, které Jhk uděluje v rámci svého programu Podnikat a růst. Cílem programu je podporovat a propagovat úspěšné podniky a organizace v jižních Čechách, a inspirovat tak další podnikatele k rozvoji a růstu.

Mgr. Milan Vierer