Ekonomka v Praze aneb spolupracujeme s ČNB

15.10. 2019

Žáci Euroškoly Strakonice, Trojského gymnázia a Euroškoly z České Lípy se zúčastnili dvoudenního meetingu v Praze, kde mimo jiného navštívili přednášku na téma „Finanční gramotnost“. Přednášející byl člen bankovní rady v ČNB pan Ing. Aleš Michl. Profesní kariéru začal jako ekonomický novinář, avšak v roce 2018 byl prezidentem zvolen mezi 7 členů bankovní rady. Přednáška byla v podobě diskuse, kde se žáci zapojovali formou zajímavých dotazů. Poslední přednáška bude v budově ČNB u kulatého stolu s guvernérem Jiřím Rusnokem, na kterou se velmi těšíme. Bude to jistě zážitek.

Ekonomka v Praze aneb spolupracujeme s ČNB
Ekonomka v Praze aneb spolupracujeme s ČNB
Ekonomka v Praze aneb spolupracujeme s ČNB
Ekonomka v Praze aneb spolupracujeme s ČNB
Ekonomka v Praze aneb spolupracujeme s ČNB
Ekonomka v Praze aneb spolupracujeme s ČNB
Ekonomka v Praze aneb spolupracujeme s ČNB
Ekonomka v Praze aneb spolupracujeme s ČNB
Ekonomka v Praze aneb spolupracujeme s ČNB
Ekonomka v Praze aneb spolupracujeme s ČNB
Ekonomka v Praze aneb spolupracujeme s ČNB
  • Nejnovější články
  • Archiv článků