Charitativní ples prezidenta České republiky

12.1. 2020

Jedna z nejvýznamnějších událostí plesové sezóny je bezesporu charitativní ples prezidenta České republiky. Nejenom, že jde o událost, kde je možno vidět mnoho vysoce postavených představitelů naší země včetně toho nejvyššího – pana prezidenta, ale jde i o přehlídku nádherných rób a vystoupení předních celebrit, nicméně hlavní myšlenka plesu je více než ušlechtilá. Výtěžek je věnovaný na charitativní účely.

Charitativní ples prezidenta České republiky

Naše škola měla opět tu možnost podílet se na přípravě plesu a zpříjemňovat hostům celý večer servisem jídla a pití. Naši žáci měli možnost hýčkat a opečovávat nejednu z celebrit.

Tato praxe je neocenitelná nejenom svou prestiží, ale i překonáním trémy a strachu, který v každém z nich určitě je v nemalé míře. No posuďte sami jak se jim to povedlo… Charitativní ples prezidenta České republiky

Charitativní ples prezidenta České republiky
Charitativní ples prezidenta České republiky
Charitativní ples prezidenta České republiky
Charitativní ples prezidenta České republiky
Charitativní ples prezidenta České republiky
Charitativní ples prezidenta České republiky
Charitativní ples prezidenta České republiky
Charitativní ples prezidenta České republiky
Charitativní ples prezidenta České republiky
Charitativní ples prezidenta České republiky
Charitativní ples prezidenta České republiky
  • Nejnovější články
  • Archiv článků