99. výročí vzniku Československé republiky na Pražském hradě s našimi studenty

29.10. 2017

Po říjnovém rautu v Senátu ČR jsme měli opět možnost zúčastnit se další prestižní akce. Tentokráte se odehrávala v reprezentativních prostorách Pražského hradu při příležitosti 99. výročí vzniku Československé republiky a předávání státního vyznamenání prezidentem České republiky. Společně se svými kolegy z Euroškoly Česká Lípa a z hotelové školy ze Bzence jsme se starali o 3000 pozvaných hostů. Celá akce se odehrávala ve Španělském sále, v Rudolfově galerii, v Rothmayerově sále, v Nové galerii a Klínové chodbě. Studenti přišli do kontaktu s celou plejádou známých osobností nejen z politického ale i kulturního života.

více foto na našem facebooku …