1. září – zahájení školního roku 2020/2021

30.8. 2020

Vážení rodiče, zákonní zástupci a žáci, rádi bychom Vás informovali o zahájení školního roku 2020/2021.

Dne 1. září 2020 se žáci naší školy sejdou ve svých třídách, kde proběhne zahájení školního roku (od 8:00 – 9: 40). Rozpis tříd a seznam žáků bude vyvěšen na nástěnce v přízemí.

Chtěli bychom Vás ujistit, že organizaci výuky a pobyt ve škole se snažíme zabezpečit dle metodiky MŠMT a našich možností. Dbáme na zvýšené standardy hygieny a ochrany žáků a zaměstnanců školy. Při vstupu do budovy Vám bude změřena teplota a každý je povinen použít připravenou dezinfekci.

Prosíme o ohleduplnost všech, kteří navštíví prostory naší školy. V případě, že se necítíte zdravotně dobře, máte příznaky nějakého onemocnění a nebo jste byli v kontaktu s nakaženou osobou, nevstupujte do našich prostor.

Aktuální rozvrh najdete na našich webových stránkách v sekci PRO STUDENTY – ROZVRH HODIN.

Na všechny se moc těšíme, přejeme našim žákům, jejich rodičům, ale i pedagogům pokud možno klidný a úspěšný školní rok 2020/2021.

1. září - zahájení školního roku 2020/2021