Setkání gastronomů a gurmánů na jubilejním 20. ročníku Gastrofestu v Českých Budějovicích

14.11. 2016

Již tradičně se studenti Euroškoly účastní Gastrofestu v Českých Budějovicích. Na letošním jubilejním 20. ročníku prezentovali bavorskou gastronomii a kulturu, kde využili svých zkušeností z odborných osmitýdenních stáží v bavorském ***** hotelu Maximilian, kam během studia pravidelně jezdí získávat nové zkušenosti. V hlavním pavilonu T1 vytvořili společně s německým pivovarem Meisel´s Weisse typickou bavorskou restauraci, kde byly servírovány tradiční pokrmy jako např. selečí kolínko s bavorským bramborovým salátem, nechyběl samozřejmě ani Bratwurst – typická bavorská bílá klobáska. O úspěchu svědčily spokojené tváře hostů, kteří speciality studentů ochutnali.