Ples prezidenta České republiky s našimi studenty

23.1. 2017

Po měsíci měli studenti oboru Hotelnictví a cestovní ruch opět možnost vrátit se do reprezentativních prostor Pražského hradu. V pátek 20. ledna se zde konal 3. Reprezentační ples Prezidenta České republiky,  jehož pozvání přijaly nejen špičky politického, ale i kulturního života. Ke spolupráci na tuto slavnostní událost nás pozval TOP HOTEL Praha, Art Hotel & Congress Center. Společně se svými kolegy z Euroškoly Česká Lípa se při banketu /nejslavnostnější podoba gastronomické události/ starali o spokojenost pozvaných hostů. Plesu prezidenta České republiky se zúčastnily takové hvězdy jako Karel Gott, Helena Vondráčková, Václav Neckář, Daniel Hůlka a Radka Fišarová. Celou akci uváděl moderátor Libor Bouček. Všem studentům děkujeme za skvělou reprezentaci školy.