90 let ZŠ Čelakovská ve Strakonicích

24.11. 2021

Základní škola F. L. Čelakovského ve Strakonicích pořádala v rámci letošního výročí 90 let den otevřených dveří. Konal se v pátek 22. a v sobotu 23. října. Program byl připraven v pátek pro mladší ročníky a žáky školy, v sobotu pro kolegy a bývalé žáky.

Byli jsme osloveni a požádání o spolupráci. Vzhledem k tomu, že jsme téměř sousedé nešlo říci ne! A opravdu jsme toho nelitovali. Připravili jsme raut pro hosty ZŠ, který se skládal ze studené i teplé kuchyně, sladkého baru s kávou a nechyběli ani alkoholické a nealkoholické nápoje.

Po celou dobu konání oslav jsme provozovali venkovní stánek s občerstvením. Naše palačinky a hranolky šli přímo „na dračku“. Velké dík patří našim šikovným žákům, kteří s přehledem zvládli nápor všech „hladových“ účastníků této akce.

Odměnou jim byl nejenom pocit dobře vykonané práce, ale hlavně setkání s oblíbeným youtuberem, který se celé akce účastnil. Nebo návštěva našeho stánku panem senátorem Tomášem Fialou.

Tato akce byla sice náročná na přípravu, ale slova chvály a díků ze strany pana ředitele ZŠ pro nás bylo dobrým zakončením celé akce. Proto se těšíme na další spolupráci.

90 let ZŠ Čelakovská ve Strakonicích