REFERENCE PARTNERŮ

PRAŽSKÝ HRAD

Reference partnerů
Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych Vám toutu cestou poděkovala za vynikající spolupráci při přípravě a realizaci akcí "výroční koncert prezidenta České Republiky" a "Trebbia 2016" na Pražském hradě. Mé poděkování patří všem studentům a pedagogickému sboru Euroškoly ve Strakonicích a České Lípě, kteří se významnou mírou podíleli na perfektním průběhu obou akcí. Zejména oceňuji, že Vaše škola vychovává profesionálně zdatné pracovníky do praxe, kteří se určitě uplatní v této perspektivní oblasti a budou i v budoucnu dělat dobré jméno Vaší škole a samozřejmě sami sobě. Těším se na další spolupráci.
Pavla Melanová
student oboru Hotelnictví a cestovní ruch
studentka oboru Hotelnictví a cestovní ruch v praxi

HOTEL ZVÍKOV

Reference partnerů
Potvrzujeme, že Vaše studentky Silvie Samcová a Mimosa Doda vykonávaly v našem hotelu odbornou praxi. Jejich přístup k pracovním povinnostem byl vzorný. Také jejich odborné znalosti byly přesvědčivé. Děkujeme za jejich práci.
Ing. Jindřich ŽýdekHotel Zvíkov, ředitel hotelu

MARTIN HÝBL

Reference partnerů
Vážený pane řediteli, chtěl bych touto formou ohodnotit práci Vašich studentů, kteří vykonávají praxi v mé účetní kanceláři. Největší předností studentů Euroškoly Strakonice je schopnost samostatně řešit zadané úkoly, pozitivní přístup k práci. Jejich chování je na velice dobré úrovni. Se všemi jsem byl nadmíru spokojen. Děkuji Vám za spolupráci a přeji hezké svátky.
Martin Hýblvedoucí firmy
studenti oboru Ekonomika a reklamní grafika při výuce
studenti oboru Hotelnictví a cestovní ruch v praxi

PARK HOTEL TOSCH

Reference partnerů
Vážený pane řediteli, zasílám fotografie z akce. Ještě jednou děkuji za výpomoc a chválíme všechny studenty, kteří se na akci podíleli. To, že jsem byl spokojen já, je dobré, nadšený byl majitel hotelu a to je vynikající. S pozdravem
J. Fischerředitel Park Hotelu Tosch

TRAVEL MEETING POINT  - Varga

Reference partnerů
Dovoluji si touto cestou zaslat potvrzení o účasti Vaší studentky na zájezdu ve dnech 15. - 18. října 2015 do termálních lázní v Maďarsku, do destinace Zalakaros, kterého se Martina Pirná zúčastnila jako delegátka. V průběhu pobytu jí byla ze strany poskytovatele ubytování hotelu Men Dan **** nabídnuta možnost účastnit se prezentace daného hotelu na výstavě cestovního ruchu v Praze /Travel Point Meeting 2015/, kterého se účastnila ve dnech 19. - 20. října 2015. Tímto bych Vám poděkoval za odbornou připravenost Martiny.
S přáním pěkného dne Varga
studentka oboru Hotelnictví a cestovní ruch