Vrátili jsme se do reprezentativních prostor Pražského hradu…

12.3. 2017

Po úspěšném vystoupení studentů hotelnictví a cestovního ruchu na charitativním plesu prezidenta České republiky jsme se měli opět možnost vrátit do reprezentativních prostor Pražského hradu. Tentokráte při příležitosti 4. výročí mandátu prezidenta České republiky Miloše Zemana. Jako již tradičně nás ke spolupráci vyzval TOP HOTEL PRAHA & CONGRESS. Do Španělského sálu Pražského hradu bylo pozváno přes 1000 hostů, o které se naši studenti společně se svými kolegy z Euroškoly Česká Lípa starali. Samotná akce probíhala ještě v Rudolfově galerii, v Rothmayerově sále, v Široké a Klínové chodbě. Těší nás, že naši studenti opět obstáli. V tomto školním roce to byla již 4. akce na Pražském hradě,  na které se naši studenti úspěšně podíleli.