Studenti zaměření Ekonomika a reklamní grafika na exkurzi v tiskárně Europrint a. s.

10.2. 2017

Ve středu 8. února 2017 jsme se 3. A vydali ráno na exkurzi do Prahy.

Hned ráno jsme vyrazili autobusem od školy. Někdo cestu prospal, jiní zase plánovali, kam zamíří po vyhlášení rozchodu. Ovšem hlavním dnešním cílem byla  tiskárna Europrint, která měla rozšířit a obohatit naše znalosti z grafiky.

Exkurze začala v 10 hodin tím, že jsme si všichni oblékli oranžové vestičky a rozdělili jsme se do dvou skupin. Prohlídka se zajímavou přednáškou trvala zhruba hodinu. Během ní jsme si prohlédli spousty strojů a také pochopili vznik knížky. Tento proces jsme viděli až do úplného konce. Poté jsme se rozloučili a odešli na tramvaj i s dárky, které jsme obdrželi. Zbytek času už byl věnován nákupům a samozřejmě obědu. Po dvou hodinách jsme se sešli na zastávce a společně odjeli zpátky domů. Výlet byl povedený a určitě Prahu navštívíme ještě mnohokrát.