Herzliche Grüße aus Bayern

4.4. 2016

1.6.2013 odjížděli první studenti na zkušenou do  ***** hotelu Maximilian v bavorském Bad Griesbach – Lenka Kučerová, Michal Hurtík, Dušan Svoboda a Honza Vojáček. Od té doby se na osmitýdenních odborných stážích v tomto luxusním hotelu vystřídalo přes 30 studentů. Odměnou pro naše studenty je nejen kapesné ve výši 200 EUR/1 měsíc, ale i certifikát, který po skončení stáže obdrží!

V současné době zde sbírají zkušenosti Vendy Tvrdková a Kája Máčlová. Obě studentky se shodli, že stáž v tomto hotelu je přínosná a úžasná nejen z hlediska odborného, ale i z hlediska  jazykového.

Lázeňské centrum Hartl v Bad Griesbach leží asi 25 km od bavorského města Pasova a asi 135 km od Strakonic a hotel Maximilian ***** je vlajkovou lodí tohoto velkého lázeňského komplexu. Součástí řetězce Hartl je nejen Hotel Maximilian, ale i hotely Fürstenhof, Ludwig a pensiony Brunwies, Penning, Uttlau, Sagmühle. Hosté těchto luxusních zařízení mohou využívat 10 golfových hřišť na ploše 476 hektarů! Díky své rozloze a zdejší největší evropské golfové akademii je tento golfový ráj skutečným číslem 1 v celé Evropě.

Hotel navštěvují takové celebrity jako Franz Beckenbauer, Boris Becker, Dieter Thoma, Samuel L Jackson,  Mika Häkkinen, Chris Norman a další. Odborný dohled nad našimi praktikanty zaštiťují F&B Manager Stefan Brummer a p. Aleš Žaludek. Oběma pánům moc děkujeme.

2921 2922 2923 2924 2925  2929 2931